Türkiye Gençlik Konseyi ile Deva Hastanesi Arasında Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi İmzalandı.

0
32

Türkiye Gençlik Konseyi ile Deva Hastanesi Arasında Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi İmzalandı.

İmzalanan protokol kapsamında Türkiye Gençlik Konseyi’ne kayıtlı üyeler ve onların birinci derece akrabaları Özel Deva Hastanesi’nin sağlık hizmetinden indirimli olarak yararlanabilecek.

Gaziantep’in yanı sıra çevre illerin de sağlık ihtiyacına cevap veren Özel Deva Hastanesi, kaliteli sağlık hizmetinden herkesin yararlanabilmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda daha önce birçok kurum ve kuruluş ile iş birliği protokolü imzalayan Özel Deva Hastanesi, Türkiye Gençlik Konseyi ile de protokol imzaladı.

Protokol Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aytaç ve Deva Hastanesi Genel Müdürü Soydan Aksoy tarafından imzalandı.

Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aytaç; “Sağlık ihtiyaçlarının tümüne en iyi şekilde cevap veren Özel Deva Hastanesi ile anlaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İmzaladığımız sözleşme ile bundan böyle konsey üyelerimiz ve onların bakmakla yükümlü oldukları birinci dereceden yakınları Özel Deva Hastanesi’nin sunduğu kaliteli hizmetten indirimli olarak faydalanabilecekler. Üyelerimizin bu indirimden faydalanmaları için üye kimlik kartlarını ibraz etmeleri gerekiyor” dedi.

Genel Müdür Soydan Aksoy ise, “Özel Deva Hastanesi olarak kaliteli hizmet sunmaya ve gelişmeye devam ediyoruz. Verdiğimiz bu hizmetten herkesin yararlanması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle de kurumsal anlaşmalara önem veriyoruz. Protokolün, her iki kurum için de hayırlı olmasını diliyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here