Sivarek’te aşiret çatışması görüntüleri yayınlandı

0
31

Hasan Dağ ‘ın fecebook gönderisi

Siverek'te 6 kişinin öldüğü olay anına ilişkin yeni görüntüler Bir ailenin mensubu arasındaki kavgaSanıyorum ki iki aşiret arsındaki bir kavga olsa ölü sayısı 10-15'ten fazla olurGörüntülerde kavga ilk önce taşlarla başlıyor sonra tabancalar, daha sonrada pompalı tüfek ve kalaşnikof sesleri geliyor.Görüntüleri çeken kadın, birisini yere indirip dövdüklerini belirtmesi üzerine, arkadan gelen erkek şahsa ait sese karşılıkta dikkat etmesini söylüyor.Arkadan gelen sesin sahibi eline aldığı uzun namlulu bir silahla sağdan olayın içine dalıp 5 el sıkıyor. 5 el sıkmasıyla görüntülerde azda görülse 2 kişi yere yığılıyor. Bunu üzerine görüntüyü çeken kadın şahıs, vuruldu mu? mermi, vuruldu mu? diyerek acele etmesini söylüyor. (Zu zu zu) Olayın içinde bulunan bir erkek şahıs ambulans çağır diye seslenip, erkek bir şahsa da 'Kalaşnikofu getir' diyor. Bu çağrının üzerine görüntüyü çeken ambulansı çağırırken, kalaşnişkof, tabanca ve pompalı sesleri birbirine karışıyor. Bu kavgadaki yaralıları hastaneye taşıyan otomobil başka bir yerden geçtiği sırada iki şahsa çarpıp ölmelerine neden oluyor.

Halil Dağ paylaştı: 20 Haziran 2019 Perşembe

Halil Dağ

Siverek’te 6 kişinin öldüğü olay anına ilişkin yeni görüntüler
Bir ailenin mensubu arasındaki kavga
Sanıyorum ki iki aşiret arsındaki bir kavga olsa ölü sayısı 10-15’ten fazla olur
Görüntülerde kavga ilk önce taşlarla başlıyor sonra tabancalar, daha sonrada pompalı tüfek ve kalaşnikof sesleri geliyor.
Görüntüleri çeken kadın, birisini yere indirip dövdüklerini belirtmesi üzerine, arkadan gelen erkek şahsa ait sese karşılıkta dikkat etmesini söylüyor.
Arkadan gelen sesin sahibi eline aldığı uzun namlulu bir silahla sağdan olayın içine dalıp 5 el sıkıyor. 5 el sıkmasıyla görüntülerde azda görülse 2 kişi yere yığılıyor.
Bunu üzerine görüntüyü çeken kadın şahıs, vuruldu mu? mermi, vuruldu mu? diyerek acele etmesini söylüyor. (Zu zu zu)
Olayın içinde bulunan bir erkek şahıs ambulans çağır diye seslenip, erkek bir şahsa da ‘Kalaşnikofu getir’ diyor. Bu çağrının üzerine görüntüyü çeken ambulansı çağırırken, kalaşnişkof, tabanca ve pompalı sesleri birbirine karışıyor.
Bu kavgadaki yaralıları hastaneye taşıyan otomobil başka bir yerden geçtiği sırada iki şahsa çarpıp ölmelerine neden oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here