Başarılı İş Adamı Kocaardıç Ak Parti Şehitkamil Belediye Meclis Üyeliği İçin Başvurdu.

0
29

Her Zaman Ürettik, Paylaştık ve Önce Memleket İçin Çalıştık.

 

Şehitkamil Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Murat Kocaardıç, geçtiğimiz günlerde Ak Parti Şehitkamil Belediye Meclis Üyesi aday adaylığını gerçekleştirdi.

ÇOK ÇALIŞTIM VE ÇALIŞIYORUM

“Her zaman ürettik, paylaştık ve önce memleket için çalıştık” diyen Kocaardıç, şöyle konuştu: “Bugün köklerimizden, ailemizden, kültürümüzden ve iş hayatından öğrendiklerimizi Şehitkamil ilçemizin geleceği için sunmaya hazır olarak karşınızdayım. Bu memleketin evladıyım bu memlekete hizmete adayım. Geçtiğimiz yıllarda partimize değişik alanlarda hizmet ettim. Milletime ve Şehrime olan inancım ile istihdam ürettim, iş kaynağı aş kaynağı yaratmak için çok çalıştım ve çalışıyorum.”

PROJELERE DÖKMEK İÇİN BURADAYIM

Kurulduğu günden bu yana yerel yönetimde ve belediyecilikte dünyaya çok önemli örnekler sunan AK Parti’nin bu başarılarını ve bayrağını yürütmek için aday olduğunun altını çizen Kocaardıç, şöyle devam etti: “Bugün sizlerin huzurunda bir meclis üyesi aday adayı olarak bulunmak benim için büyük bir gurur ve onur. Önceliği her zaman millete hizmet olan bizler için adaylıklar ve makamlar sorumluluk ve çok çalışmak demektir. Gazi şehrimiz ve adını kutsal şehidimiz Şehitkamil’den adını alan ilçemiz için hizmete talibim.”

DEĞİŞİM VE ÜRETİM İÇİ ADAYIM

Gaziantep’imizin ve Şehitkamil İlçemizin gelişimi, değişimi, üretimi için buradayım, meclis üyesi aday adayıyım” sözleri ile aday adaylığını açıklayan Kocaardıç, “ İş dünyasında edindiğim çok önemli tecrübelerimi, 300 yıldır bu topraklarda yaşayan atalarımın deneyimlerini, tüm Avrupa’yı ve dünyayı karış karış dolaşmış etüt etmiş, yerli ve milli bir kardeşinizin bilgi birikimini adım adım şehrimiz ve Şehitkamil ilçemiz için projelere dökmek için buradayım. Başka partilerde adaylar için öncelik kazanmak olabilir bizim için ve benim için öncelik millete hizmet, memlekete hizmettir. Anadolu’nun ve Ortadoğu’nun sanayi, kültür, ticaret merkezi konumundaki Gaziantep’imizin ve Şehitkamil İlçemizin gelişimi, değişimi, üretimi için buradayım, aday adayıyım. Desteğinizle yeniden doğacak ilçemiz, memleketin, Avrupa’nın, dünyanın örnek ilçesi olacak Şehitkamil’imiz için buradayım. Memleketinizin bir evladı, bir kardeşiniz olarak buradayım. Tüm aday arkadaşlarıma, tüm partililerimize ve çok kıymetli vatandaşlarımıza saygılarımı sunuyorum. 2019 yerel seçimlerinin milletimize ve memleketimize, hayır ve güzellikler getirmesini diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here