BİRLİKTE YÖNETELİM İLKESİYLE ODAMIZI MARKA ODA, ÖNCÜ ODA YAPACAĞIZ

0
131

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (GSMMMO) 23. Genel Kurul’u sonrası yeni yönetim oluşmasıyla birlikte oda başkanlığına seçilen Hakan Özseven tebrikleri kabul etti.

Yoğun bir muhasebeci, mali müşavir meslek mensubunun katıldığı tebrik ziyaretinde meslek mensuplarına seslenen Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (GSMMMO) Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özseven “birlikte yöneterek odamızı marka oda haline getireceğiz “dedi.

Eğitim seminerlerinin dışında bir çok etkinliğe de imza atacaklarını vurgulayan Özseven herkesin fikrine açık olduklarını ifade etti.

Özseven açıklamasına şöyle devam etti; “

Odamızın 23. Genel Kurulu tamamlanmış  oldu. Bu geçen Cuma günü ise Yönetim Kurulu, Denetim, disiplin kurulunu toplayarak  icra organlarını oluşturduk. Bundan sonraki dönemin mesleğimize ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.

Bizler herkesi kucaklayarak, kimsenin dünya görüşünü ,inancına göre ayırmadan  hep birlikte odamızda gereken birliği sağlayarak siz üyelerimize güzel bir hizmet vermeyi düşünüyoruz. Bu hizmeti beraber icra etmeyi düşünüyorum. Sizlerin de katkılarıyla katılımcı bir şekilde yeni bir dönemi güzel bir şekilde sonlandırmak istiyoruz. Odamız adına yapacağımız eğitimler sadece mesleki eğitimlerden ibaret olmayacak, finans eğitimleri, oryantasyon eğitimleri, kişisel gelişim eğitimlerini de kapsayacak. Allah izin verirse hep beraber güzel bir şekilde bu dönemi bitireceğiz, sonlandıracağız. Bunun dışında da odamızı marka oda, öncü oda yapma şeklinde planlarımız var. Bu yönde düşündüğümüz sempozyumlar var. Elbette bize de katkı verirseniz güzel günlere kavuşacağımıza inanıyoruz. Herhangi bir fikriniz öneriniz olursa arayın ulaşın odamızı hep beraber yönetelim. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum “ dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here