BAŞKAN TAHMAZOĞLU ESNAFI ZİYARET ETTİ

0
58

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Eski Saray ve Karagöz Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Eski Saray Caddesi ve Karagöz Caddesi’ndeki esnafı ziyaret ederek esnafa işlerinde bol kazançlar diledi. Ziyaretleri sırasında karşılaşmış olduğu vatandaşlarla selamlaşan Başkan Mehmet Tahmazoğlu, vatandaşlarla sohbet ederek, istek ve taleplerini dinledi.

VATANDAŞLARIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Ziyaret sırasında esnaf ve vatandaşlar ile yaptığı sohbette, yaşanabilir ve huzurlu bir 
Şahinbey için gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirten Başkan Mehmet Tahmazoğlu, belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Her zaman esnafın ve vatandaşların görüş ve önerilerini dikkate aldıklarını belirten Başkan Tahmazoğlu; “Hemşehrilerimizin istek ve önerilerini birebir dinlemek için her fırsatta esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyor, sık sık onların muhabbetlerine ortak oluyoruz. Şahinbeyimizi el ele, omuz omuza vererek daha da geliştireceğiz” dedi.

BAŞKANIMIZDAN MEMNUNUZ

Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun ziyaretinden oldukca memnun olan esnaf ve vatandaşlar ise “Başkanımızın çalışmalarından memnunuz. Sağolsun yaptığı çalışmalarla Şahinbey’in çehresini değiştirdi. Her zaman olduğu gibi bundan sonrada kendisinin yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştular.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here