AYTAÇ, TÜRKİYE GENÇLİK KONSEYİ GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞINA ATANDI

0
29

AYTAÇ, TÜRKİYE GENÇLİK KONSEYİ GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞINA ATANDI

 

Türkiye Gençlik Konseyi Gaziantep Kurucu İl Başkanı görevini uzun zamandır yürüten ve daha sonra Akdeniz Bölge Koordinatörlüğü görevine getirilen yaptığı çalışmalarla başarılı projelere imza atan Mehmet Aytaç, Türkiye Gençlik Konseyi Genel Merkezi tarafından 18-19 Ocak’ta Gaziantep’te yapılan Genel Merkez Yürütme Kurulu ve İstişare toplantısı sonrasında Genel Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

 

HEDEF 81 İLDE 81 BİN GENÇ

 

Gaziantep’te gençliğin temsilcisi ve sesi olan Mehmet Aytaç yaptığı açıklamada: ‘‘iki yıldan fazla zamandır Türkiye Gençlik Konseyi’nin il temsilciliğini üstlenerek Gazi Şehrimizde tüm genç kardeşlerimize ulaşmaya çalıştık hedefimiz 81 ilde 81 bin gence ulaşmaktır. Ülkesine vatanına milletine faydalı gençler için her zaman sahalarda olacağız’’ dedi.

 

BAŞKANLARA TEŞEKKÜR

 

Başkan Aytaç 18-19 Ocak’ta yapılan programlarla ilgili şöyle söyledi: ‘‘iki gün boyunca farklı illerden gelen temsilcilerimizle önemli toplantılar gerçekleştirdik. Gelen misafirlerimize Gazi Şehrimizi tanıttık. Bizlere tanıtım konusunda katkı sağlayan ve genç arkadaşlarımıza kapısını açıp onlarla sohbet etme fırsatı sunan hizmetlerini anlatan ve hiçbir zaman bizden desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma ŞAHİN’e, Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet TAHMAZOĞLU’na, Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan FADILOĞLU’na, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İbrahim YETKİNŞEKERCİ’ ye teşekkürlerimi arz ediyorum” ifadesini kullandı.

ÖNCE İNSAN

 

Göreve yeni atanan Aytaç; “Birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde hareket edileceğini belirterek, biz bu uzun soluklu maratona genç kardeşlerimiz için çıktık. Görüşü,dili,dini,ırkı,mezhebi ne olursa olsun ÖNCE İNSAN düsturuyla vatanımıza ve milletimize faydalı bir insan bile yetiştirsek bu bizim için hazine değerinde bir kazançtır. Şahsıma tevdi edilen bu önemli görevide aynı düstur, düşünce ve prensiplerle üstleneceğiz. Aynı zamanda bu görevin ağır sorumluluklarının da farkındayız” dedi.

 

Bu duygu ve düşüncelerle beni bu göreve layık gören Genel Başkanımız Sayın Kasım Bağdu’ya saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Yeni görev üstlenecek il başkanımıza da başarılar diliyorum’’ ifadelerine yer verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here